Bizi Tanıyın

Av.Ekrem Engin 2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden dereceyle mezun olduktan sonra meslek hayatına İzmir Barosuna kayıtlı bir avukat olarak başlamış ve 2005 yılında ise kendi hukuk bürosunu kurmuştur. O günden bugüne tam 20 yıldır farklı hukuki problemlerle gelen özel ve tüzel kişi müvekkillerine, deneyimli, uzmanlaşmış ve dinamik kadrosuyla, avukatlık mesleğinin etik ve kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalarak İzmir’de avukatlık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Yıllarca İzmir’de boşanma avukatı ve kamulaştırma avukatı olarak faaliyet gösteren Ekrem Engin zaman içerisinde hizmet alanını genişletmiş ve hukukun her alanında hizmet verebilir hale gelmiştir. Yazılı ve görsel basında birçok bilgilendirici videosu ve makalesi bulunan Ekrem Engin topluma faydalı olmayı kendisine ilke edinmiş ve bu nedenle de ”Üçüncü altın Kalite Ödülleri” etkinliğinde yılın Hukuk Adamı (Avukatı değil!) ödülüne layık görülmüştür.

Misyonumuz
Biz hukuki sorunların önlenmesi için danışmanlık, oluşmuş hukuki sorunların çözümünün sağlanması için ise avukatlık hizmeti vermek için varız.

Vizyonumuz
İzmir avukat dendiğinde yada İzmir’in en iyi avukatı dendiğinde hatta İzmir’in en ünlü avukatı dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olmak, Ulusal ve uluslar arası ticaret yapan şirketlere ve ailelere danışmanlık ve avukatlık hizmetimizi, onların hak ve alacaklarını en kısa sürede, en az maliyetli, olaya en uygun çözümleri uygulamak gibi vazgeçilmez ilkelerimizle vermek ve mesleği bu ilkelere ve mesleğin diğer temel ilkelerine bağlı olarak yapacak hukukçular yetiştirmek.

Share on Social Media
Follow us on Social Media