Bizi Tanıyın

1982 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ekrem Engin ilk-orta-lise öğretimini İzmir’de, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde dereceyle tamamlamış ve 2005 yılında Engin Hukuk Bürosunun temellerini atmıştır.

Tam 18 yıldır İzmir’de avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini sürdüren Ekrem Engin hukukun birçok alanında faaliyet göstermekle birlikte daha çok Kamulaştırma ve Kaza Mağdurlarının hakları konusunda mücadele vermiş, onlar için dernekler kurmuş, hukuki bilinçlendirme ve etkinliklerde bulunmuştur. Bu nedenle de Uluslararası altın Kalite Ödülleri etkinliğinde yılın Hukuk Adamı (Avukatı değil!) ödülüne layık görülmüştür.

Yazılı ve görsel basında birçok bilgilendirici videosu ve makalesi bulunan Ekrem Engin topluma faydalı olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Engin Hukuk Bürosu deneyimli, uzmanlaşmış ve dinamik kadrosuyla geniş yelpazede ve farklı hukuk sistemlerinden gelen özel ve tüzel kişi müvekkillerine, ticari hedefleri ve gelişme taleplerini de göz önüne alarak, avukatlık mesleğinin kural ve etik standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalarak, nitelikli ve kapsamlı, avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Misyonumuz
Biz hukuki sorunların önlenmesi için danışmanlık, oluşmuş hukuki sorunların çözümünün sağlanması için ise avukatlık hizmeti vermek için varız.

Vizyonumuz
Ulusal ve uluslar arası ticaret yapan şirketlere ve ailelere danışmanlık ve avukatlık hizmetimizi, müvekkillerimizin hak ve alacaklarını en kısa sürede, en az maliyetli, olaya en uygun çözümleri uygulamak gibi vazgeçilmez ilkelerimizle vermek ve mesleği bu ilkelere ve mesleğin diğer temel ilkelerine bağlı olarak yapacak hukukçular yetiştirmek.

Follow us on Social Media